Як заїхати виїхати з Польщі в 2020 році на період карантину

Не секрет що зараз склалсь дуже незручна ситуація, особливо перевозками і переміщенням людей закордон.

Але вихід завжди є і я постараюсь розібратись як тепер українці зможуть виїхати чи заїхати в Польщу.

 

 

Коронавірус поламав багатьом плани, а декому і життя. Але як би там не було гроші все рівно потрібні. А для тих хто звик заробляти їх закордоном не думаю що щось зміниться і надалі прийдеться їздити, адже вдома з працевлаштуванням великі проблеми.

 

Як виїхати з Польщі

Зовсім недавно ми пережили декілька пиків масового приїзду людей і їх скупчення на корддоні.

Як все відбувалось.

Спочатку оголосили карантин і обмежили переміщення транспорту між нашими країнами зокрема літаків, поїздів і автобусів. Потім оголосили прозакриття деяких пропусних пунктів на кордоні. Одночасно із початком скорочень робочих місць в польщі це призвело до великого скупчення людей на інших працюючих пунктах пропуску.

Друге таке скупчення відбулоськоли оголосили прозакриття кордону близко 20 березня. Ну і третє – планове перед великоднем.

 

Як люди виходили з ситуації на рахунок поїздки Польща-Україна.

Тим кому повезло легко перетнули кордон на автомобілях з українською реєстрацією. Таких автомобілів в Польщі було досить оскільки діє обмеження на пересування в Україні на авто на євро номерах і багато людей заради зручності користуєть автомобілями з українською реєстрацією що дозволяє перебування, переміщення в Польщі і в Україні без особливих обмежень.

Але основна масса людей все таки добиралась додому іншим методом. Якщо ще дехто шукав можливість доїхати до кордону польськими автобувами. То всі інші просто користувались так званими перевізниками, що курсували і надалі курсують із багатьох міст Польщі до поки що працюючих пропусних пунктів на кордоні в Україну.

Перевізників в наш час досить просто знайти в інтернеті на фейсбук або блабла кар.

 

 

Приблизна ціна приїзду з Польщі на період карантину

Переїзд до кордону 200 -600 злотих

Перетин кордону 30-50 злотих

Переїзд до Львова 100-200 злотих

А до інших міст по домовленості.

 

 

Таким чином щоб приїхати на західну Україну з Польщі потрібно потратити в середньому 500 злотих і від 12 год часу в моменти найбільшого накопичення людей на кордоні.

На кордоні майже не провіряють але додатково зобовязують заповнити карточку в якій ви вказуєте де будете самоізольовуватись на 14 днів і інші дані типу імя прізвище , адрес, телефон.

Але все міняється і уже на паску всіх хто повертався з Польщі примусово заставляють на 14 днів обсервації.

 

Як заїхати в Польщу

Не секрет що є і такі котрі бажають повернутись в Польщу (сімя там і т.п.).

Що відомо із багатьох переписок в інтернеті пускають в Польщу людей з картами поляка, побиту, робочими візами і запрошеннями якщо ви вказуєте де будете 14 днів карантину.

Перетнути кордон можна на автомобілях але якщо когось одного завернуть то повертають весь автомобіль (усіх).

По безвізу проїхати зараз неможливо.

Як що ж пропослуги превезення з Польщі все більш-менш зрозуміло і оцінено. То послугу поїздки в Польщу оцінюють по різному і ціна коливається 50$ – 100$.

 

Не все так просто але можливо. Думаю ця інформація була для вас корисна.

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар