Як поїхати в Польщу по безвізу, візі. Самоізоляція

На данный момент поїздки в Польщу трохи обмежені але завжди існують обхідні шляхи. Ось про них і піде мова у цій статті.

 

їду в Польщу

 

Поки що поза конкуренцією люди з відкритими раніше візами. Але і їх пускають тільки за декількох умов.

 

Що потрібно для поїздки в Польщу на період карантину

Перед поїздкою поміряйте температуру. На кордоні її обовязково провірять.

 

галкаБажання, закордонній паспорт із відкритою візою і запрошенням на руках. Або біометричній закордонній паспорт з невикористанім періодом і теж запрошенням на роботу на руках.

 

галкаТранспорт – автомобіль в якості водія чи пассажира. Автобуси покине курсують. Уже можна пішки на медиці.

 

галкаДіючий польський мобільній телефонній номер і телефон для нього на андроїді для подальшої загрузки і використання контролюючої программи “кварантанна домова”. Телефон реєструє в свою базу польський прикордонник.

 

галкаТочний адресс місця перебування (індекс і назву поліцейської дільниці ) для подальшого перебування примусового 14 денного карантину- самоїзоляції.

 

галкаВиконувати стандартні приписи і заборони для перетину кордону ґпольщі (алкоголь, сигарети, консеви, ковбаси тощо)

 

галкаПамятати що багато залежить від особи прикордонника і якщо вам не вдалось заїхати за першим разом – пробуте ще, бажано усунувши вказані недоліки.

 

Самоізоляці, карантин 14 днів  в Польщі.

В цей період краще перебувати у раніше зарезервованому місці і не порушувати, так як грозять штрафом. Часто провіряє поліція.

Після обовязкової реєстраціїї додатку “карантанна домова” два рази на день прходить смс з повідомленням про обовязкове селфі на місці ізоляції.

Також телефонують з соціальної служби і пропонують свою допомогу на рахунок покупок чи ще щось. При потребі звяжуться на зрозумілій вам мові.

 

дзвінок з уженду

 

Але пропокупки раджу завчасно домовитись із знайомими чи працедавцем і не зустрічатись так як при контакті їх теж можуть посадити на ізоляцію як що хтось із контролю це замітить чи будуть підтвердження (від сусідів наприклад).

 

Так що зараз поїздка в Польщу реальна але праця тільки після обовязкового 14 денного карантину. Від самоізоляції звільняються водії великогабаритного транспорту. Працівники сільського господарства не звільняються але їм дозволено працювати і проходдити карантин по місцю перебування.

На данний момент самоізоляція для іноземців у Польщі 10 днів.

 

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар