Як і де шукати роботу в Польщі

Цим питанням переймається масса українців, що тільки планують їхати або уже знаходяться в Польщі.

Насправді все дуже просто якщо знаєш що і де шукати.

 

Пошук роботи в Польщі

 

В наш час інтернет заполонив усе, але не слід уникати і інших доступних способів пошуку роботі закордоном, наприклад таких як сарафанне радіо.

Також не слід сліпо довіряти оголошенням на стовпах чи газетах. Адже зараз багато схем незаконного збагачення саме на праці інших людей з подальшою невиплатою або частковою виплатою обіцяної зарплатні.

 

Практикується також фіксована оплата за кожно приведеного робочого і чим більше таких тим краще тому хто заробляє таким методом, створюючи при цьому невиносимі умови праці і неймовірну зміну кадрів (текучку).

Часто таке буває з агенціями  праці але не завжди. Тому навіть коли ви звернулись в агенцію не варто сліпо їм довіряти.

 

агенція праці

 

Пошук роботи в Польщі за допомогою інтернету – мабуть найбільш просте і дієве рішення, але зовсім не єдине. Проживаючи в хостелах або інших подібних закладах ви зустрінете багато приїжджих працівників, які вже влаштувалися – ось і у них можна розпитати детальніше. І якщо це місце з великим вибором роботи (великі міста), то на пошук може знадобитись зовсім мало часу. Багато залежить від критеріїв якою ви бачите свою роботу чи заробітки.

Як правило пошук займає день два і ви вже зможете знайти вийти на роботу.

Попитом користуються прості робітничі профессії. Дуже часто ще високооплачованою є робота на будівництві.

Роботу будівельникам в Польщі найпростіше знайти звернувшись до колег на розташованих поруч будмайданчиках. Такий варіант дуже дієвий і як правило за одне ви дізнаєтеся всі подробиці майбутньої роботи.

 

Сайти для пошукку роботи в Польщі

Пошук роботи в Польщі фейсбук

Ще один дієвий метод пошуку роботи в Польщі це інтернет. Ви можете шукати на відповідних сайтах (olx, flagma, pracapl наприклад) або соц мережа – facebook по спільнотах щодо міста знаходження.

Іноді неайти роботу на фейсбуці навіть простіше ніж з інших джерел.

 

праці польща фейсбук

 

Але пам’ятайте при самостійному пошуку роботи з інтернету ви самі повинні перевіряти вакансії і нести ризики пов’язані з порядністю майбутніх роботодавців та відповідність зазначених умов праці, оплати або проживання.

Найчастіше тільки кожен п’ятий роботодавець або посередник, – виходець СНД, може бути більш-менш порядним і дотримуватися обумовлених умов. Багато і взагалі не виплачують гроші або вичитують за надане житло, доїзд, харчування, документи великі суми.

Але це вже більше стосується нелегальної роботи в Польщі.

Тому якщо ви надовго – то краще шукати можливості легалізації і офіційного працевлаштування.

 

НАЙГІРШІ РОБОТИ В ПОЛЬЩІ

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар