Візовий збір Польща

Візовий збір в Польщу – це оплата сервісних послуг візового центру.

 

Оплата візового збору Польща

 

По факту це оплата з отриманням квитанціїї як і будь яка інша оплата. Але не все так просто…

Дуже часто на оплату візового збору можуть бути великі черги у звязку з рядом причин (особиста присутність, обмеженна кількість банків для сплати).

 

Оплата візового збору в Польщу

Оплата візового збору на виготовлення візи в Польщу проводиться особисто, за вийнятком можливої оплати за дітей або одним із подружжя за іншого.

Що потрібно мати для оплати візового збору в банку

Для оплати візового збору в Польщу необхідно мати з собою оригінал внутрішнього і закордонного паспортів. Ну і гроші звісно ж,

Візовий збір ціна

14 євро – еквівалент в гривнях. Оплата проходить в гривнях.

 

Банки для оплати візового збору в Польщу

 

Банки для візового збору в Польщу

 

Оскільки для сплати візового збору в Польщу підходять тільки два банки ideabank і kredobank (ідеябанк і кредобанк). А також їх невелика розповсюдженність по країні призводять до певних незручностей на рахунок оплати візового збору з  розрахунку наростаючого попиту бажаючих їхати в цю країну.

 

Зразок квитанції на оплату візового збору

 

Квитанція візового збору

 

 

Що робити в банку

Оповістивши касира про бахання оплатити візовий збір на необхідну візу (D наприклад).  Касир попросить вас закордонний паспорт для внесення данних і спитає місто подачі документів.

Важливо

Оплачувати візовий збір можна в будь-якому місті, а ось подаватись – тільки по прописці.

Далі касир запитає вас по батькові і номер телефону для звязку. В подальшому на цей номер зателефонують і запропонують вам дату для подачі документів у візовий центр.

Далі вам важливо пересвідчитись у правильності введених даних на квитанції. Якщо ви помітили помилку пізніше – памятайте що з помилкою в імені чи прізвищу у вас приймуть документи. Основне щоб номер паспорта співпадав ну і тел. для звязку.

 

Як повернути кошти за візовий збір

Для повернення коштів за візовий збір вам необхідно особисто прийти у візовий центр і написати заяву на повернення коштів. Псля цього на протязі місяця вам переведуть кошти у банк де оплачували,  а з банку надішлють СМС про необхідніть зявитись і забрати гроші.

 

Оплата візового збору онлайн

Поки що така функція недоступна, але деякі спритні “бізнесмени” можуть запропонувати вам таку послугу, так би мовити по знайомству, – за значно збільшеним тарифом.

Чи пройде оплата насправді – невідомо. Охочих до чужих грошей в інтернеті повно – можете спробувати і сповістити про це в коментарях.

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар