Винайм житла в Польщі ціни

Не секрет що в данний момент на территорії Польщі багато наших співвітчизників. І всім їм потрібно десь жити. Так ось – у данному  тексті я хочу охопити тему винайму житля в Польщі.

 

Винайм Польща

 

Як це відбувається, що як де і скільки коштує житло на винаяйм у Польщі.

 

Варінти проживання і винайму житла в Польщі

Я буду розглядати варінти винайму житла від гіршого до кращого на мою думку і з власного досвіду.

 

  • Житло дістається разом із роботою і вибирати не приходиться (дуже часто це на кшталт “казарми”)
  • Винайм місця в хостелі (часто це важкі умови проживання – багато людей в кімнаті, двоповерхові ліжка )
  • Винайм місця в кімнаті (мається на увазі винайм місця в кімнаті на 2-3 людини в 2-3 кімнатній квартирі чи невеликому будинку )
  • Винайм кімнати (це вже більш комфортний варіант житла, часто ним користуються пари так як самому винайняти кімнату в квартирі досить таки дорого)
  • Винайм квартири, кавалерки  (повноцінно легально з договором чи напівлегально). Часто підходить сімейним парам в тому числі з дітьми. Так це буває досить дорого, але для сім`ї знайти комфорт у винаймованому житлі – дуже складно.

 

Як винайняти житло в Польщі

Дуже часто наші громадяни, їдучи на заробітки у сусідню країну, надають перевагу праці із ужк передбаченним і оплаченним поселенням. Часто це може бути нормальне помешкання з хорошими умовами, але нажаль не завжди.

 

Винайм житла

 

Якщо ваше місце роботи у маленьких містечках чи селах, де винайм житла дешевий і немає багато приїзжих,- можете розраховувати на хороші умови проживання. Коли ж це великі міста, чи столиця – вам прийдеться годинами доїзжати і тіснитись не в найкращих умовах.

Крім цього якість проживанння може ще залежати від професії. Скажімо покоївки чи доглядальниці можуть на це розраховувати, а ось будівельники чи працівники с/г – ні.

 

Як поселитись у Польщі

Тому я раджу вам, їдучи на роботу, вибирати житло самим під свої потреби.

Часто про винайм житла можна договоритись на перед по телефону, але буває і таке що по приїзду ваше заброньоване місце уже зайняте. Саме тому для сімї краще щоб чоловік чи жінка на місці наперед (до приїзду другої половини) це узлагодили з потенційним орендодавцем.

 

зняти житло в Польщі

 

Коли ж це звами сталось і ви не маєте де заночувати – завжди можна знайти хостел і поселитись там на день, два – тиждень допоки не знайдете більш комфортного місця проживання.

Головне в хостелі не оплачуйте проживання на довгий період. Оскільки умови вам можуть не сподобатить (нічні підселення, антисанітарія т. п.), а повернути проплачені гроші майже не можливо.

 

Ціни на винайм житла в Польщі

Ціни на винайм різняться відносно величини населеного пункту де ви збираєтесь поселитись і відносно наближеності до його центральної частини.

Оскільки для заробітчанина важливим критерієм є ціна і наближеність до роботи, то і ціни теж будуть різнитись.

 

Винайм покою

 

Дуже чато дешевими здаються хостели – але це тільки коли вам потрібен подобовий винайм. Тому я вважаю, що найбільш вигідним для заробітчанина є винайм місця в кімнаті чи кімната з помісячною оплатою. Так у вас більше шансів зберегти кошти і більш -менш нормально перепочити від робочих буднів.

Стосовно середньї ціни найму квартири в польщі то вона колишеться в діапазоні 1000 – 2000 злотих в місяць.

 

Що таке кауція?

В польському просторі винайму житла існує таке поняття як “кауція”. Це так би мовити – завдаток (страховка) на випадок пошкоджень в винаймованому приміщенні. Часто в оголошеннях пишуть що кауція взротна , – тобто повертається при виселені, також про це вказується в умові винайму. На ділі повернути кауцію вдається не всім.

 

Чинш

 

До речі – кауція часто сягає місячної оплати проживання а це ,скажімо близько 2000 злотих у більших містах Польщі. Таким чином при поселенні приходиться платити одразу так ніби за 2 місяці. І рідко коли вдається розбити плату за кууцію на декілька раз.

Для більш узаконеного винайму і при винаймі кавелерок (однокімнатна квартира студія) чи квартир, а також якщо ви бажаєте оформляти ВНЖ (карту побиту і т. п.) – складається договіг винайму житла (umowa wynajmu mieszkania, lokalu mieszkalnego). Де і будуть описані деталі оплати, кауція і можливі пошкодження в приміщенні за що і береться кауція.

Чинш – це оплата за комунальні послуги. Часто на це іде ваша кауція.

умова-найму мешканя

 

 

Де шукати житло на винайм в Польщі

Більш детально про ціни винайму житла в Польських містах ви зможете ознайомитись при його пошуку на відповідних ресурсах.

 

 

Так інтернет зараз основне джерело пошуку житла на винайм, роботи і багато чого іншого. Тому по приїзду в іншу країну вам в першу чергу потрібно потурбуватись про мобільний звязок і інтернет.

Можуть бути і інші джерела пошукe житла на винайм але я вважаю що цих цілком достатньо.

На рахунок фейсбуку – жило слід шукати у відповідних групах.

 

Пошук місця ночівлі в Польщі

Якщо ж вам вкрай необхідний ночліг, то є ще один доволі зручній пошук через гугл карти. В гугл карти вбиваєте запит nocleg, вибираєте із переліку і телефонуєте по вказаним номерам.

google.pl/maps/nocleg

ночлег-гул-мапс

тел ночлег

 

Такий пошук дозволяє доволі швидко знайти місце для ночівлі, або навіть для тривалого проживання.

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар