Професії у Польщі що заробляють 2000$ і більше на місяць

Хочу розповісти про професії в Польщі які заробляють не 2000-3000 злотих а від 2000 доларів сша в еквіваленті злотими.

 

заробіток 2021

 

Так такі професії є і їх жосить багато. Передусім це спеціалісти і майстри своєї справи.

 

Список високооплачуваних професій в Польщі.

 

Водій вантажівки категорія С код 95.

Водій великої фури де багато колотнечі з документами і перевозки в основному по Європі. Робочий день від 9 годин. Зарплата в основному складає близько 2000- 3000 дол. для роботи потрібно посвідчення водія категорія С , можна і Українське. Код 95 (робиться в Польщі). Досвід – бажано, хоча б на менших машинах грузових.

 

 

плиточник

 

Плиточник на акорд.

Дуже багато факторів і основний – це вміння домовитись із заказчиком на рахунок ціни на роботу, яка складає в середньому 40- 100 злотих за м2. Також дуже важливим є досвід в данній професії.

При постійних заказах, хорошій ціні, досвіді, роботі 5-6 днів на тиждень по 10-12 год в день, а також везінні, – можна заробляти від 2000$ в місяць.

Щоб освоїти професію плиточника краще починати підсобником, помічником плиточника із значно меншою оплатою 17-20 злот/ год. Після розуміння основ можна приступати і до самої роботи бажано не вимогливим заказчикам за нижчою ціною 🙂

 

Таксист на аплікаціях Uber, Bolt т.п. із власним авто.

За зміну до кризи можна було заробити 300- 400 злот із них заправити на  50-70 злот. В місяць можна було заробити близько 10000 злот і більше при хорошому розкладі.

На орендованій машині теж можна було добре заробляти, а з розрахунку що її не потрібно купувати, ремонтувати чи обслуговувати – такий заробіток можна вважати чистими.

Зараз заробіток таксі просів і становить близько 1000 дол.

 

 

автомайстер

 

Майстер з ремонту автомобілів в Польщі.

Машин в Польщі дуже багато і черги на їх ремонт дуже великі. На початок автомайстер може розраховувати 15-18 злот/год. Надалі при хороших розкладах і навиках можна отримувати 2000 дол в місяць без надгодин.

 

Зварювальник.

На заводах може отримувати від 20-25 злот/год на початках. Надалі зарплатня доходить 45 злот/год. Все залежить від вмінь і навиків. Крім того потрібно мати книжку зварювальника (освіту), пройти вступне випробування де роботу оцінюють візуально і ренген аппаратом.

Якщо виявлять недоліки зварного шва – вам наврядчи світить така робота і хороша оплата. І навіть якщо постаратись  – то одного разу не достатньо, адже шви провіряють постійно у місцях де платять зварщику від 2000 в доларовому еквіваленті.

 

 

муляр

 

Муляр (каменщик).

Якщо муляр в Польщі захоче то може заробляти 2000 дол в місяць. У великих містах багато будов де це можливо. Оплата на акорд це 25 злот за м2 і більше. Хороший муляр за день в середньому робить 15 м2 стіни з піноблоку, силікатного блоку чи керамоблоку в сезон. За 6 денний робочий тиждень заробити 2000 дол цілком реально.

Щоб освоїти професію муляра можна починати з підсобника і бажано на малоповерхових забудовах з почасової оплати. Якщо ж ви потрапите відразу на багатоповерхову будову підсобником і вам прийдеться тягати матеріали весь час то вже за тиждень -два, – бажання стати муляром пропаде геть, адже робота фізично важка.

 

Штукатур.

Заробляти в Польщі 2000 а то і 3000 тис дол в місяць це норма для кваліфікованого майстра штукатура з машинним нанесенням розчину. Чому важливо бути саме кваліфікованим. Тому що часто дуже прискіпливо провіряють якість роботи штукатура. Оплата від 15 злот/м2.

Починати можжна із підсобника і з почасовою оплатою .

 

Фасадник на акорд.

Оплата близько 50-60 злот /м2. Хороший майстер може робити від 5м2 за день. Тому 2000 дол в місяць це норма. Але робота фасадчиком – робота на висоті на риштуванні і завжди виникає загроза впасти, травмуватись.

Починати і освоїти професію фасадчика теж потрібно із підсобника і почасової оплати праці.

 

 

тесля,зброяж

 

Арматурщик, опалубник і монолітник.

Якщо ви спеціаліст в цьому напрямі будівництва і освоїли всі ці спеціальності, а також читаєте технічне креслення. То теж можете заробляти 2000 дол в місяць.

Якщо ж ви робите щось одне то будете заробляти трошки менше.

Робота в основному оцінюється погодинно і ставка залежить від досвіду.

На роботу беруть всіх фізично розвинених чоловіків і навіть без досвіду. Робота фізично важка і брудна на жарі чи холоді потрібно інтенсивно тягати.

 

Це звісно не всі добреоплачувані професії в Польщі але основні на які приїзжають українці. Може не завжди і всюди вдається заробляти такі гроші але це можливо.

Також в деяких випадках слід рахувати те що отримують на руки а ось уже додаткові витрати на винайм житла, харчування, транспорт це вже інша тема.

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар