Польща кидалово як уникнути

Збираючись на заробітки закордон людина менш за все хоче бути обманутою. І тому перед поїздкою варто хоть трішки зібрати інформації. У час інтернету це досить просто. А потрібну інформацію легко знайти хоч би й тут.

 

робота в Польщі

 

Пошук провірених роботодавців,  перевізників це тривалий процесс. Зрозуміло що серед знайомих є такі що їздили закордон і запевняють що все буде гаразд.

Варто перестрахуватись і завжди памятайте що списки “чорних” і нечесних перевізників можна знайти в інтернеті. В іншому ж випадку ви завжди ризикуєте недоїхати.

 

Як уникнути кидалово по документам візи карти побиту і тп

Не варто купувати запрошення на роботу в інтернеті. Вірогідніть попасти на підробку – дуже велика.

Можна скорстатись послугами перевізника і спеціалізованих агенцій в Україні. Але і це не завжди забезпечить вас від поганих наслідків.

На мою думку найкраще брати запрошенння на роботу саме в працедавця в Польщі, обмежуючи кількість посередників і ймовірність підробки документів.

Звісно – для тих хто їздит закордон не часто – цей варіант не підійде і залишається попередній.

Наслідки підробленого запрошенння на роботу – це витрати на візу яку не відкриють, або депортація. А також втрата часу і коштів і ймовірніть кримінальної відповідальності за підробку документів.

 

Як униткнути кидалово на гроші і не виплати зарплати

Це питання хвилює людей набагато більше як попереднє. І однозначної відповіді на нього нема.

Але всі і завжди знають що для більшої безпеки і ймовірної оплати праці – слід працювати легально.

Звісно також варто уникати посередників, які хочуть заробити на вас, а також невідповідальних агенцій праці.

Списки “чорних”агенцій праці також можна пошукати в інтернеті, щоб забезпечити себе від сюрпризу.

Посередники це не завжди погано, адже рідко вдається договоритись про роботу напряму. Особливо коли працівник не володіє мовою працедавця.

 

посередник

 

Погано коли посередників багато. Ситуація в якій кожен наступний працівник наймає іншого робітника що згоден виконати роботу дешевше. В такій ситуації можуть постраждати усі адже робота може бути виконана погано, недобросовісно або і зовсім не закінчена.

Платити за ваканцію роботи в Польщі теж не варто, адже нормальної роботи повно яку легко знайти в інтернеті навіть рідною мовою.

Якщо ж ви працюєте нелегально – старайтесь домовлятись на щотижневу оплату, рідше – двотижневу. Як варіант за виконану роботу (об єм роботи).

Якщо ж пропрацюєте місяць до оплати праці – ризикуєте не отримати нічого.

Деякі працедавці практикують оплату праці з 10- 20 го числа наступного місяця. В такому випадку ви рідко отримаєте всю оплату, адже один місяць завжди утримується і при потребі поїхати додому (документи інші ситуації) вам скажуть що оплатять по приїзду наступного разу, якого може і не бути. Як правило в такій ситуації грошей не пересилають, не предадуть.

 

обіцянка

 

Якщо ж видають кожен тиждень аванси  а в кінці домовленої роботи – повну оплату. Ви також ризикуєте не отримати всіх грошей. Ба й гірше – аванси підуть на прожиття, харчування і.т.п.

В такому випадку слід домовлятись за повну оплату праці по певних її частинах. Якщо попередня частина не оплачена не беріться за наступну.

Ситуацій з обманом по оплаті праці може бути багато різних але кінцевий результат – це заробітчанин, котрий поїхав закордон з надією заробити кошти на певні необхідні потреби – залишається з нічим. Як правило повернутись додому коштів вистачає але не завжди.

Щоб уберегти себе від найгіршого – пригадайте вище описані ситуації і завжди старайтесь мати кошти на повернення додому.

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар