Перетин кордону по безвізу. Чому не пропустять ?

У кожного з нас є родичі або знайомі яких не пропустили на кордоні коли вони їхали в Польщу по біометричному паспорту. І неважливо їхали вони на роботу чи ні просто подивитися іншу країну – результат їм поставили штамп відмови і повернули Україну.

 

Перетин кордону по безвізу

 

В інтернеті начебто багато інформації але немає нічого конкретного – в основному там описують загальні поради і переважно це люди і компанії які цим професійно цимзаймаються.

І дійсно вам можуть надати чіткі вказівки що саме  і як потрібно робити. За цю інформацію беруть гроші, а я наполягаю і думаю що ця інформація має бути доступна кожному.

Саме тому зараз опишу всі секрети і поясню що з собою потрібно мати і що робити, що говорити на кордоні щоб вас пропустили.

 

безвіз поїхали

 

Українці виїжжають за кордон по біометричному паспорту. Це робота, туризм  -головний секрет полягає в тому що навіть якщо ви їдете на офіційну роботу,- на кордоні не потрібно про це казати .

Уприкордонної служби є деквлька пунктів по яких вони можуть вас перевірити. Якщо в людини є біометричний паспорт значить ціль поїздки має бути в туристичною. Якщо робоча віза – робота.

Зрозуміло що ситуації бувають різними і несправжні турпоїздки ніхто детально перевіряти не буде. Але для того щоб пропустили маєте сказати те що вони хочуть почути.

 

робота по безвізу

 

По польському закону при виїзді з Україну вам відразу дозволено шукати роботу і там працювати. Тому головне просто перетнути кордон.

Після того як ви скажете мету поїздки- вас можуть попросить показати грош. Це обов’язкова умова і вас має бути з тобою не менше ніж 500 злотих на одну людину в злотих,доларах чи євро. Головне щоб сума в  еквіваленті була не меншою ніж 500 злотих. Якщо вас собою гривні, то вас попустить тільки в тому випадку, якщо буде більше ніж 5000 грн.

Після того як ви покажете гроші у прикордонників буде тільки два варіанти подальших дій. Або вони візьмуть Ваші документи на оформлення або просять оголосити мету вашої поїздки.

 

безвіз документи

 

Я нікому не рекомендує надіятись на удачу, на те що у вас не попросять показати готівку. Тим більше що порядок повної перевірки прописаний у них у регламенті. Справа в тому, що вони його не завжди дотримуються і час-від-часу обмежується тільки поверхневою перевіркою.

Я думаю ви зі мною погодитесь – краще готуватись заздалегідь до перевірки на кордонні.

Крім того для перетину кордону у вас собою мають бутиі такі обов’язкові речі це:

паспорт біометричний, підтверджуючий вашу особу

страховий поліс на весь період перебування тобто на 90 днів виписаний на вашу особу

Зверніть увагу що при виписуванні страхування, у компанії страхувальника обов’язково має бути дійсна ліцензія.

Перелік рекомендованих страхових компаній можете почитати тут.

 

Бажано відразу придбати стартовий пакет цього іноземного оператора в яку країну ви їдете. Це можна зробити на заправці або в інших торгових закладах по той бік кордону. Переважно там же можна і активувати стартовий пакет. Це дозволить вам підключити інтернет і без особливих перешкод звязатися з родичами, а також із роботодавцем.

 

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар