Найгірші роботи в Польщі

Не секрет що вдало підібрана вакансія це більш ніж половина успіху в процесі заробітку закордоном.

 

Найгірші роботи в Польщі

 

Рекомендуючи роботу для українців мені звичайно довелося об’їздити досить багато вакансії.

Тому зараз я вбережу вас від помилок і розповім вам про що інші мовчать.

 

Перелік найгірших робочих ваканцій в Польщі

 

Сільськогосподарскі роботи на полях

А почати хочу їх сільськогосподарських робіт, тобто робіт на полях. Там завжди ставлять високу зарплату, але спеціально не вказують, що вона залежить не від відпрацьованих годин, а від вашого виробітку. сайти заробітку ще називають таку роботу акордом. Тому якщо ви раніше на полях не працювали, то заробляти багато у вас не вийде. Особливо якщо ви вирішите не виходити на роботу в дощ або іншу погану погоду.

 

збір огірків на літаку

 

Як завжди така праця знаходиться далеко від міста і пропоноване  житло не всім підходить. Тому цю роботу я вам не рекомендую.

 

Ферми і птахофабрики

Також пропонують норкові ферми і птахофабрики на яких завжди різкий запах і погані умови а також тільки ручна праця без будь-якої автоматизації. Робота завжди знаходиться далеко від міст а житло в окремих будинках поруч.

 

Птахофабрика

 

Тварин там будуть вбивати і потім доручать вам якусь роботу з ними. Тому якщо ви до такого не готові то їхати вам на цю роботу точно не варто.

 

Рибні заводи м’ясокомбінати

Також є багато оголошень з роботою на рибних заводах і м’ясокомбінатах. Мінуси такої вакансії в тому, що там постійно низька температура, висока вологість, неприємний запах і частіше всього швидка конвеєрна робота.

 

мясокомбінат забій

 

Люди які там працюють в резинових чоботах,- часто мерзнуть в ноги і відповідно багато хворіють.

 

Сортування пластику

Багато-хто зазначив такі оголошення як сортування пластику. Люди погоджуючись на цю вакансію навіть не здогадуються що робота буде полягати у тому що у вас поставлять на велику купу сміття яку треба буде вручну перебрати щоб відокремити пластикові речі в спеціальні контейнери.

 

Сортування пластику мусору

 

Звичайно якби роботодавці про це сказали відразу, то ніхто туди б не поїхав. Тому вони приховують цю роботу за ось такою назвою і обіцяють трішки більше ставку. Ось таким обманним способом їм і вдається заманювати до себе нових працівників.

 

Виробництво побутової хімії

Постійно нових працівників потребують заводи по виробництву різної побутової хімії. Після такої роботи навіть у здорових людей часто виникає алергія і вони або повертаються назад в Україну або змінюють роботу.

 

побутова хімія виготовлення

 

Спеціально приховуються справжні процеси і називаєть таку роботу не виробництво пральних порошків наприклад, аробота з побутовими товарами. Тому будьте обережні.

 

Сортування секонд хенду

Якщо з хімією все відразу стає зрозуміло, то багато українців навіть не здогадується, що точно така ж ситуація буде чекати на всіх складах секонд хенду тобто вживаних речей.

 

сортування секенд хенду

 

Звичайного роботодавці говорять про те що робота полягає тільки у пакуванні і сортуванні одягу і це правда. Але при цьому вони спеціально замовчують що весь цей одяг повністю оброблений сильними хімічними речовинами. Більшість таких робіт здійснюється на складах які майже не провітрюється. І в багатьох людей вже після перших тижнів праці можуть почати виникати проблеми зі здоров’ям.

Звичайно є роботодавці які справді забезпечують своїх працівників нормальними умовами, але таке відбувається дуже рідко. Саме тому я рекомендую вам ні в якому разі не вірити словам посередників і старатись максимально перевіряти отриману від них інформацію, тому що вони досить часто говорять те що їм вигідно. А якщо захочете не просто почути а й побачити як насправді виглядає хороша робота зсередини то шукайте відео і інші відгуки людей які вже там побували.

 

ЯК І ДЕ ШУКАТИ РОБОТУ В ПОЛЬЩІ

Ви можете Залишити коментар.


Залишити коментар